SCORPIO 9mm Luger FMJ 7,5g
SCORPIO 9mm Luger FMJ 7,5g
Náboj SCORPIO 9mm Luger FMJ 7,5g je určen ke sportovní a tréninkové střelbě.
Tento náboj je vhodný ke střelbě ze všech automatických a poloautomatických zbraní komorovaných na ráži 9x19mm. Náboj SCORPIO 9mm Luger FMJ 7,5g je určen zejména pro tréninkové střelecké aplikace, ale může být používán jak pro sportovní, tak i sebeobrannou střelbu.
Základní specifikace
| Ráže | 9mm Luger (9x19mm) |
|---|---|
| Typ střely | FMJ |
| Nominální hmotnost střely | 7,5 g |
| Zkušební standard | C.I.P. |
| Materiál pláště střely | CuZn30 |
| Materiál jádra střely | PbSn |
| Materiál nábojnice | CuZn30 |
| Délka náboje, max. | 29,69 mm |
| Výtahová síla, min. | 200 N |
| Typ zápalky | Boxer |
| Zápalková slož | nekorozivní, s obsahem olova |
| Energetická složka | dvojsložkový bezdýmný prach |
| Průměrná rychlost střely V0 (balistická hlaveň 150mm) | 375 m/s |
| Průměrný tlak (balistická hlaveň 150mm) | 210 MPa |
| Max. jednotlivý tlak (balistická hlaveň 150mm) | 235 MPa |
| Energie střely E0 (výpočtová hodnota) | 527 J |
| Rozptyl 2R100 / 25m (balistická hlaveň 150mm), max. | 8 mm |
| Počet nábojů ve spotřebním obalu | 50 ks |
| Počet nábojů v lepenkovém přepravním obalu | 1000 ks |
| Zatřídění náboje pro mezinárodní přepravu (ADR, IMDG, IATA) | UN 0012, 1.4S |
Kontaktujte nás
STV GROUP a.s.
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4 – Nusle
stv@stvgroup.cz
+420 274 012 201