Novinky

STV TECHNOLOGY na IWA 2019

V minulých dnech jste měli možnost navštívit stánek naší společnosti STV TECHNOLOGY na mezinárodním veletrhu IWA Outdoor Classics 2019 v německém Norimberku. Veletrhu jsme se jako vystavovatelé zúčastnili již třetím rokem, z toho podruhé jako samostatná společnost po oddělení od naší nyní sesterské společnosti STV GROUP.

Zákazníkům a návštěvníkům jsme představovali střelivo Scorpio 7,62x39CIP, Scorpio 7,62x54 CIP a Scorpio 7,62x25 CIP. Největšímu zájmu se těšil vlajkový produkt naší firmy – náboj Scorpio 9 mm Luger. Byli jsme velmi potěšení pozitivními ohlasy na kvalitu nábojů značky Scorpio a rostoucím povědomím o našem střelivu jako o kvalitním produktu za velmi rozumnou cenu. Na našem stánku jsme vystavovali a nabízeli nejen naše vlastní výrobky, ale i náboje z produkce firmy Poongsan, celosvětově známých pod značkou PMC. Jsme hrdí na to, že naše dosavadní prodejní výsledky nás kvalifikovaly do pozice výhradního zástupce těchto nábojů pro velkou část Evropy.

Náboje značek Scorpio a PMC můžete v České republice nakoupit nejen v prodejnách naší sesterské společnosti STV ARMS – www.stvarms.cz – ale i všech dobrých prodejců.


Fotoalbum